10 listopad 2021

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET /TEATR OPERETKI LWOWSKIEJ

kupbilecik24.pl / WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET /TEATR OPERETKI LWOWSKIEJ
Zapraszamy 2 stycznia 2022 roku do MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, Marki, Wspólna 40-42.
REKLAMA
data: 2022-01-02 18:00
miejsce: MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, Marki, Wspólna 40-42
bilety: KUP BILET
 

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Vienna Orkiestra.

Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów dopełniają całość widowiska pozostawiając je nie zapomnianym. W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem.

Wspaniały zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia. Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór!

W show biorą udział:

Ballet,
Tenor: Mykola Kuzmych,
Sopran koloraturowy: Iryna Lanova,
Mezzosopran:Tatiana Wachnowska,
Baryton: Stepan Drobit,
Orkiestra: Royal Vienna Orkiestra pod dyrekcją Maestro A. Bodnara

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Wielka Gala Johann Strauss Show
artyści:
Solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu, Orkiestra Filharmonii Lwowskiej
WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORKIESTRA i BALET - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Orkiestra Filharmonii Lwowskiej. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów. W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki oraz najpopularniejsze fragmenty z operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wiedeńska krew, Noc w Wenecji. Przepiękne układy choreograficzne w perfekcyjnym wykonaniu Solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu; wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Soliści występują w perukach oraz strojach epokowych. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wołominie